Szukam Bogatego Partnera

Śluby, wesela, prezenty.

Miłość jest niezwykle pięknym i ważnym uczuciem. Nie można zapomnieć o wyrażaniu jej w odpowiedni sposób. Dzięki temu najbliższe nam osoby poczują się ważne i docenione. Tego typu gesty pomagają potrzymać gorącą temperaturę uczuć oraz sprawić, że nie wkradnie się nigdy do nich nuda. Możemy je wyrażać na wiele różnych sposobów. Jednym z niezawodnych są życzenia miłosne. Nakreślone szminką na lustrze sprawią, że gdy mąż będzie golił się rano poczuje się kochany. Podobną funkcję spełni kilka miłych słów napisanych na małej karteczce i położonych na poduszce.

Jak napisać dobre życzenia miłosne?

Tworzenie odpowiednich życzeń dla ukochanego lub ukochanej jest prawdziwą sztuką. Najważniejsze, aby płynęły one prosto z serca. Wtedy też nie będą musiały być zbytnio wymyślne lub kreatywne. Jeżeli nie mamy pomysłu na nie możemy skorzystać z różnego rodzaju gotowych wzorów dostępnych w Internecie. Nie muszą być one skopiowane, lecz dobrze jeśli będą stanowić pewnego typu inspirację. Nie każdy musi być od razu poetą. Kilka słów prosto z serca z pewnością zostanie lepiej odebrane od wymyślnych poematów, które nie należą do nas.

Sztuką jest także odpowiednie przekazanie życzeń miłosnych. Możemy wybrać formę kartki pocztowej lub listu. Spryskane kilkoma kropelkami ulubionych perfum sprawi, że będzie ona jeszcze bardziej wyjątkowa. Inną opcją jest wybór elektronicznej wiadomości e-mail lub sms. Jednakże są to metody mniej romantyczne i wyjątkowe. Tylko w ostateczności decydujmy się na tego typu opcję.

Dołączając kwiaty lub czekoladki do życzeń miłosnych z pewnością wzbudzimy wiele radości, a uśmiechom nie będzie końca. Innym rozwiązaniem jest wypowiedzenie po prostu wyznania miłości na głos, zamiast na piśmie. Tego typu słowa sprawią, że nasza druga połówka poczuje się wyjątkowo kochana i doceniona. Nie czekajmy wyłącznie na Walentynki, aby decydować się na takie gesty. Wyznania miłości na co dzień sprawią, że nasze życie uczuciowe będzie wciąż kwitło i cieszyło obu partnerów.

Przykładowe życzenia można znaleźć na wielu stronach internetowych:

„Pamiętam jak się poznaliśmy. Każdy kolejny z Tobą spędzony dzień.

Smutek na Twej twarzy i śmiech. Zapach Twój o poranku, w nocy na dobranoc całus.

Jak mnie tulisz, całujesz, potem szepczesz : kocham Cię

Więc, Kochanie, za wczoraj, dziś i kolejne jutro podziękować Ci chcę”.

Leave comment