Szukam Bogatego Partnera

Śluby, wesela, prezenty.

Ślub to jeden z najszczęśliwszych dni w życiu człowieka. Para kochanków staje naprzeciwko siebie i ślubuje sobie miłość na wieki, wkładając na palce obrączki. Rodzina płacze, zaproszeni goście czekają na przyjęcie weselne, a państwo młodzi upajają się swoim szczęściem.

Nie można zaprzeczyć, że gwiazdami dnia są młodzi małżonkowie. Trzeba też przyznać, że są oni pod ciągły obstrzałem ludzkich spojrzeń, dlatego powinni prezentować się jak najlepiej. Panna młoda w pięknej sukni balowej z gustownymi dodatkami. Na palcach jej prawej ręki lśniący pierścionek zaręczynowy, a tuż obok niego najnowszy nabytek – ślubna obrączka. Na szyi delikatny łańcuszek z wisiorkiem w kształcie serca (wykonany z białego złota), a w uszach maleńkie kolczyki, swym kształtem przypominające wisiorek. Pan młody w eleganckim garniturze, białej koszuli i krawacie kolorystycznie idealnie dopasowanym do garnituru. Tak właśnie powinna wyglądać młoda para (często jednak rzeczywistość pozostawia wiele do życzenia…).

Często podczas przygotowań do ślubu przyszła panna młoda zastanawia się nad doborem odpowiedniej biżuterii. Zastanawia się m.in. czy lepiej będzie wybrać biżuterię artystyczną, a może złote lub srebrne dodatki – wybór jest jednak uzależniony od fasonu sukni ślubnej. Trzeba bowiem pamiętać, że zawsze najpierw kupuje się sukienkę, a dopiero później kolczyki, bransoletki, i inne dodatki. Tak jest najbezpieczniej, ponieważ szybciej (i taniej) można znaleźć np. kolczyki, niż ślubną kreację…

Jaka biżuteria ślubna jest najmodniejsza? Niestety nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ biżuteria dopasowywana jest do kreacji – jeśli panna młoda zdecyduje się na ekstrawagancką sukienkę, to i dodatki będą w tym samym stylu, jeśli natomiast wybierze sukienkę tradycyjną, to dodatki również będą tradycyjne. Wynika z tego, że trendy w biżuterii ślubnej zmieniają się wraz z trendami w modzie ślubnej – jedno z drugim jest nieodłącznie powiązane.

Leave comment