Szukam Bogatego Partnera

Śluby, wesela, prezenty.

Z pewnością sporej części kobiet wieczór panieński kojarzy się z szaloną imprezą, na której przebrany za policjanta, czy strażaka, dobrze zbudowany pan robi striptiz wśród piszczących, najczęściej już lekko nietrzeźwych dziewczyn. Obecnie jednak coraz częściej poszukujemy ciekawszych pomysłów.

Wieczór panieński to dla przyszłej żony najczęściej ostatnia szansa na szaleństwa przed ślubem i pożegnanie ze stanem wolnym. To także często opcja wyrwania się od ślubnych przygotowań i chwila wytchnienia. Nie ma znaczenia, czy impreza będzie zorganizowana w domu, w klubie, czy w hotelu za miastem. Zabawa wszędzie może być świetna, o ile tylko szczegółowo opracujemy plan działania na ten wyjątkowy wieczór, a nawet całą noc.

Zwyczajowo wieczór panieński musi odbyć się w ostatnim tygodniu przed ślubem. Wiadomo jednak, że nie zawsze jest to możliwe. Poza tym, chyba lepiej zorganizować taką uroczystość tydzień lub dwa wcześniej, by w razie niespodziewanych zdarzeń, na przykład w postaci siniaków czy guzów, panna młoda zdążyła dojść do siebie i mogła prezentować się dobrze na swoim ślubie i weselu. Przyjmuje się, że wieczór panieński powinien mieć miejsce przynajmniej na miesiąc przed ślubem, chociaż wiadomo, że ostatecznie jest to sprawa bardzo indywidualna.

Chyba jedną z najbardziej znanych atrakcji na wieczór panieński jest zaproszenie striptizera, który swoim show na pewno doprowadzi do podgrzania atmosfery zabawy. Plusem jest fakt, że takiego rozbierającego się pana można ściągnąć na występy i do domu, i do lokalu, a często również na wyjazd za miasto. Wypadałoby jednak wcześniej wiedzieć, czy przyszli małżonkowie nie uzgodnili przypadkiem, że na swoich wieczorach panieńsko-kawalerskich nie życzą sobie takich rozrywek, bo niechcący sprawimy, że zamiast świetnej niespodzianki popełnimy straszną gafę i panna młoda nie będzie szczęśliwa.

Jak przystało na dobrą imprezę, także wieczór panieński nie może obyć się bez odpowiedniej oprawy muzycznej, jedzenia i picia. Musimy więc zadbać o odpowiednią ilość alkoholu (w zależności od preferencji uczestniczek), a także o przekąski, czy też większe dania. Możemy zamówić wszystko w firmie kateringowej, ale pamiętajmy, że w temacie też można wykazać się fantazją i wykorzystać kuchnię do produkcji śmiesznych i smacznych dzieł sztuki specjalnie na tę okazję. Tradycją staje się już chociażby tort w kształcie penisa.

Idąc na wieczór panieński pamiętajmy o upominku dla panny młodej, chyba że ustalono wcześniej zbiórkę na jeden konkretny. Gadżetów związanych z takimi imprezami jest bardzo dużo, jednak chyba wciąż najpopularniejszym prezentem na wieczór panieński jest bielizna damska. Jednak także tutaj można poszaleć i kupić bieliznę z cukierków. Dużą popularnością cieszą się też różne śmieszne prezenty, jak chociażby wałek na męża, fartuszki kuchenne, i całe mnóstwo innych gadżetów, które, jeżeli tylko panna młoda posiada poczucie humoru, powinny ją rozśmieszyć i na długi czas pozostawić taką noc w jej wspomnieniach.

Leave comment