Szukam Bogatego Partnera

Śluby, wesela, prezenty.

Jak istotną rolę w życiu odgrywa ślub wie nie tylko Młoda Para, ale i ich najbliżsi. Wiele par chciałoby, aby ten wyjątkowy dzień był pamiętany przez wiele kolejnych lat i wspominany z radością. Nie każdy jednak posiada zdolności organizacyjne pozwalające na uzyskanie oczekiwanego efektu.

Nie każdy chce spędzić wiele miesięcy na dopinaniu spraw organizacyjnych na ostatni guzik. W takich sytuacjach Młodej Parze może przyjść z pomocą konsultant ślubny.
.
W zależności od preferencji Młodych, konsultant może stać się osobą odpowiedzialną za przygotowanie całej uroczystości, włącznie z wieczorem panieńskim, kawalerskim i plenerową sesją zdjęciową, lub tylko mniejszego jej fragmentu, głównie ceremonii zaślubin i wesela.

Na czym dokładnie polega rola konsultanta?

Po podjęciu współpracy konsultant ślubny pomaga narzeczonym określić swoje oczekiwania względem dnia ślubu. Proponuje różne rozwiązania i style, które mogą stać się motywem przewodnim. Nigdy jednak nie powinien on narzucać swoich pomysłów, jeśli nie trafiają one na podatni grunt.
Po określeniu priorytetów, konsultant stara się znaleźć odpowiednie miejsca, w których odbędzie się ceremonia ślubna oraz wesele. Ustala termin, który odpowiadać będzie wszystkim zainteresowanym, a w jego następstwie, cały harmonogram przygotowań przedślubnych.

Gdy ten najważniejszy punkt zostanie już ustalony, machina ślubna zwiększa swoje obroty. Dzięki swym rozlicznym kontaktom, konsultant może w jednym terminie przedstawić narzeczonym oraz ich najbliższym propozycje zespołów, cukierników i florystów. Proponuje adekwatne do zaistniałych warunków menu, uwzględniając przy tym miejsce ekspozycji potraw, porę roku, czy ograniczenia wynikające ze stanu zdrowia wszystkich uczestników uroczystości.
Wiedza konsultanta ślubnego może być również pomocna przy wyborze kreacji na ten wyjątkowy dzień. W swojej bazie konsultant ślubny zazwyczaj posiada kilka adresów zdolnych krawców i jeszcze więcej salonów ślubnych.

Decydując się nawet na okrojoną wersję, narzeczeni z pewnością docenią możliwość skupienia się jedynie na najważniejszych dla niech elementach przygotowań do ślubu oraz pielęgnowaniu radości, która powinna im towarzyszyć.

Leave comment